سقف کشسان در شیراز

This gif contains contact information

استفاده از سقف کشسان در شیراز به دلیل طرح های مختلف و چشم نواز و کاربردهای متنوع آن، روز به روز بیشتر می شود. برای خرید سقف کشسان در شهر شیراز، می توانید به راحتی در سایت کارانا اقدام کرده و با شماره 02177523898، برای بررسی قیمت، نحوه سفارش و مشاوره تماس بگیرید. در ادامه این مقاله، اطلاعات بیشتری در رابطه با سفارش سقف کشسان در شیراز و قیمت آن ذکر کرده ایم.

قیمت سقف کشسان در شیراز

قیمت سقف کشسان در شیراز با سایر شهرها مانند تهران ممکن است کمی متفاوت باشد. البته در صورتی که سقف مورد نظر خود را به صورت آنلاین از سایت کارانا تهیه کنید، هزینه یکسانی را نسبت به سایر شهرها پرداخت خواهید کرد. قیمت سقف کشسان شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر است:

جنس و متراژ پارچهنوع و طرح سقف کشسان
خرید پارچه به همراه نصب سقفنوع نورپردازی استفاده شده

بطور کلی عوامل ذکر شده در بالا در تعیین قیمت سقف کشسان در شیراز دخیل است. همچنین متراژی که سقف را سفارش می دهید نیز بر قیمت سقف کشسان شیراز موثر است. علاوه بر این قیمت سقف کشسان شیراز بر اساس مترمربع محاسبه می شود.

سقف کشسان در شیراز با طرح پاییزی
سقف کشسان شیراز با طرح پاییزی

سفارش سقف کشسان در شیراز

به منظور سفارش سقف کشسان در شیراز با شماره 02177523898، واحد پشتیبانی و فروش سایت کارانا، تماس بگیرید. شما می توانید نسبت به نحوه سفارش و قمیت جویا شوید. برای سفارش سقف دلخواه توصیه می کنیم طرح آن را با توجه به دکوراسیون منزل یا اداره انتخاب کنید. همچنین توجه به متراژی که قرار است برای آن سقف سفارش دهید و نحوه اندازه گیری آن، مهم است، تا سقف را در اندازه صحیح تحویل بگیرید.

نصب سقف کشسان شیراز با طرح اقیانوس و ماهی
نصب سقف کشسان شیراز با طرح اقیانوس و ماهی

اجرای سقف کشسان در شیراز

یکی از مهمترین نکات در استفاده از سقف کشسان در شیراز، مرحله نصب است. در صورتی که فرآیند نصب و اجرا به صورت صحیح، حرفه ای و بدون مشکل صورت نگیرد، مشکلات متعددی در آینده آشکار می شود. به همین دلیل پس از انتخاب جنس مناسب، باید برای اجرای مناسب آن از افراد حرفه ای کمک بگیرید.

در شرایط امروزی، اگرچه می توان از سقف کشسان شیراز را برای سال ها بدون تعمیر و نگهداری استفاده کرد، اما گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که ممکن است طول عمر آن را تحت الشعاع قرار دهد. به همین دلیل نصب و اجرای صحیح به همراه نگهداری از آن ها ضروری است. برای جلوه بهتر سقف کشسان در شیراز، استفاده از نورپردازی مناسب توصیه می شود. معمولا نورپردازی ها به صورت جانبی و نورپردازی از پشت انجام می شود.

اجرای سقف کشسان در شیراز با طرح جنگل
اجرای سقف کشسان در شیراز با طرح جنگل

انواع سقف کشسان در شیراز که می توان خریداری کرد؟

سقف کشسان در شیراز به دلیل تقاضای زیاد و کاربردهای متنوع، در طرح های متنوعی تولید می شود که با توجه به جنس پارچه استفاده شده در آن نیز متفاوت است. اینکه در شهر شیراز چه نوع سقف کشسان هایی را می توان خریداری کرد، در ادامه بررسی شده است.

سقف کهکشانی شیراز

سقف کهکشانی شیراز، به دلیل طراحی منحصربه فرد آن، از سقف های زیبایی بوده که طرفداران زیادی دارد. در این نوع سقف، از رشته های فیبری استفاده می شود که نقش ستاره ها را ایفا کرده و در آسمانی از جنس pvc قرار می گیرند. این نوع سقف کشسان در شیراز، برای اتاق، آشپزخانه و سرویس بهداشتی و استخر گزینه بسیار خوبی است.

سقف کهکشانی شیراز که در استخر نصب شده است
سقف کهکشانی شیراز که در استخر نصب شده است

سقف کشسان شفاف در شیراز

سقف شفاف یا ترنسپرنت، یکی از انواع سقف کشسان در شیراز بوده که همانطور که از نامش پیداست ظاهری شفاف داشته و به منظور نوردهی بهتر به فضا استفاده می شود. در این نوع سقف ها، از نوعی پارچه مخصوص استفاده می شود که خاصیت کشسانی بیشتری دارد.

سقف کشسان شیراز با طرح شفاف و درختچه
سقف کشسان شیراز با طرح شفاف و درختچه

سقف کشسان در شیراز با طرح های سه بعدی

این نوع سقف نیز یکی از انواع سقف کشسان بوده که در طراحی آن ها از طرح های سه بعدی با پارچه های مخصوص استفاده می شود.

  • این نوع سقف ها قابلیت جابجایی داشته و می توان در جای دیگر نصب کرد.
  • خاصیت ضد آب و رطوبت آن باعث شده که در استخر و حمام نیز قابلیت نصب داشته باشد.
  • وزن کمی داشته و همچنین نگهداری از آن آسان است.
سقف با طرح سه بعدی و شفاف در پذیرایی خانه
سقف با طرح سه بعدی و شفاف در پذیرایی خانه

سقف کشسان آیینه ای در شیراز

این نوع سقف کشسان دارای طرح چاپ شده ای نیست و به صورت آیینه عمل کرده که با انعکاس نور منجر به افزایش روشنایی محل می شود. این ویژگی باعث می شود که ارتفاع سقف نیز بلندتر به نظر برسد. این نوع سقف، به دلیل عدم عبور نور، در پشت آن نورپردازی انجام نشده و نصب آن سریعتر است.

سوالات متداول

قیمت سقف کشسان در شیراز در سال 1402 چقدر است؟

قیمت سقف کشسان در شیراز با توجه به طرح، اندازه و جنس پارچه متفاوت است. برای استعلام قیمت سقف کشسان در شیراز می توانید با شماره 02177523898 تماس بگیرید.

چگونه می توان سقف کشسان در شیراز را سفارش داد؟

برای سفارش سقف کشسان در شیراز ابتدا باید متراژ مورد نظر و طرح دلخواه را در سایت کارانا انتخاب کرده و سپس با تماس با شماره 02177523898 نسبت به سفارش آن اقدام کنید.

مقالات مرتبط با سقف کشسان در شیراز:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *