سقف کشسان در تهران

سقف کشسان در تهران

سفارش سقف کشسان در تهران در سایت کارانا به صورت اینترنتی و تلفنی امکان پذیر است. شما می توانید انواع سقف کشسان شامل کششی، پارچه ای، سه بعدی و باریسول را برای منزل و یا اداره سفارش داده و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید. البته استفاده از سقف کشسان برای هر نوع شهر با توجه به شرایط جوی آن متفاوت است که بدین منظور می توانید هنگام سفارش، اطلاعات کافی را برای نصب از کارشناسان جویا شوید.

سفارش سقف کشسان در تهران

در تهران، نصب و اجرای سقف کشسان به دلیل شرایط آب و هوایی منطقه، با چالش های خاصی روبه رو می شود. برای نصب این سقف، باید از مواد با کیفیت و مقاوم استفاده شود تا در برابر رطوبت مقاوم باشد.  علاوه بر این، نصب سقف کشسان در تهران به دلیل پاسخگوئی به استانداردهای انرژی، باعث صرفه جوئی در هزینه های انرژی و حفظ محیط زیست می شود.

سقف کشسان طرح غروب آسمان اجرا شده در تهران
نمونه کار سقف کشسان طرح غروب آسمان اجرا شده در تهران

به منظور سفارش سقف کشسان در تهران می توانید با شماره 02177523898 تماس بگیرید. پس از تماس می توانید ضمن دریافت مشاوره در مورد نوع سقف کشسان، اطلاعات و آدرس خود را ذکر کنید تا در اسرع وقت محصول مورد نظر در متراژ دلخواه برای شما ارسال شود.

اجرای سقف کشسان در تهران

پس از ثبت سفارش برای سقف کشسان در تهران، نصب و اجرای سقف را باید به متخصصان این حوزه واگذار کنید. اجرای سقف کشسان شامل مراحل ظریفی است که در ادامه ذکر شده است:

کارگر مشغول اجرا سقف کشسان سفید در تهران
  • پس از سفارش سقف کشسان در تهران ابتدا باید سقف تمیز شده و زیرسازی انجام شود. بدین منظور هر گونه پستی و بلندی صاف می شود.
  • پس از اماده سازی باید ریل های آلومینیومی نصب شوند که در هر 4 طرف اتاق نصب می شود. در برخی موارد که سقف بزرگتر است باید از فاصله های مختلف استفاده شود.
  • پس از نصب ریل، نوبت به نصب وسایل روشنایی می شود، در این مرحله باید با توجه به ابعاد اتاق و سلیقه خود وسایل روشنایی را نصب کنید. نورپردازی در این حالت به سه روش نورپردازی از رو، نورپردازی از پشت و از کنار انجام می شود.
  • قبل از نصب سقف کشسان باید ابتدا پارچه سقف را گرم کرده و به سقف چسباند. بدین منظور از گرمایی که توسط بخاری های مخصوص ایجاد می شوند، استفاده کرد.
  • پس از گرم کردن پارچه، نوبت به نصب سقف کشسان می رسد که بدین منظور به یک جت هیتر و وسایل مخصوص دیگر است.
  • پس از نصب سقف کشسان نوبت به تمیز کردن آن می رسد.

البته نیازی نیست خودتان این کارها را انجام دهید، بلکه به منظور اجرای سقف کشسان درتهران می توانید از متخصصان این زمینه کمک بگیرید.

قیمت سقف کشسان در تهران

قیمت سقف کشسان در تهران با سایر شهرها در صورتی که به صورت اینترنتی از سایت کارانا خرید کنید برابر است. اما در صورت خرید حضوری در تهران باید هزینه بیشتری پرداخت کنید، زیرا به طور کلی قیمت سقف کشسان در تهران با خرید حضوری از شهرهای دیگر بیشتر است. به همین دلیل بهترین روش برای خرید سقف کشسان، سفارش اینترنتی است. علاوه بر این قیمت سقف کشسان در تهران به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که شامل متراژ، نوع سقف کشسان و کیفیت آن بستگی دارد.

سقف کشسان اجرا شده در تهران با طرح آسمان و ابر

سوالات متداول

قیمت سقف کشسان در تهران چقدر است؟

قیمت سقف کشسان در تهران به جنس سقف و همچنین متراژ آن بستگی دارد اما با خرید اینترنتی از سایت کارانا می توان با قیمت ارزانتری نسبت به خرید حضوری آن را سفارش داد

از سقف کشسان در کدام مکان ها می توان استفاده کرد؟

از سقف کشسان می توان در قسمت های مختلف خانه مانند پذیرایی و حمام و همچنین اداره ها و شرکت های تجاری مختلف استفاده کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط با سقف کشسان در تهران: