سقف کشسان در تبریز

This gif contains contact information

سقف کشسان در تبریز به عنوان یکی از سقف های کاذب جدید در طرح های مختلف، روز به روز طرفداران زیادی پیدا کرده است. سقف کشسان را می توان برای منازل، اداره جات، مراکز بهداشتی، استخر و مراکز تجاری استفاده کرد. تنوع طرح ها در سقف کشسان تبریز، انتخاب آن را برای موارد مختلف آسان ساخته است. به منظور سفارش سقف کشسان در تبریز در ابعاد دلخواه می توانید در سایت کارانا اقدام کرده و با شماره 02177523898 تماس گرفته و مشاوره لازم را از کارشناسان مربوطه دریافت کنید.

سفارش سقف کشسان در تبریز

به منظور سفارش سقف کشسان در تبریز باید نکات مختلفی را در نظر بگیرید تا سقف کشسان در ابعاد و طرح دلخواه خود را تحویل بگیرید. بدین منظور باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • ابتدا باید با توجه به مکانی که می خواهید سقف کشسان تبریز را نصب کنید، طرح دلخواه را انتخاب کنید.
  • برای انتخاب طرح، باید به نوع دکوراسیون، نوع کاربری (اتاق، سرویس بهداشتی، اداره یا مرکز بهداشتی) و همچنین سلیقه خود توجه کنید.
  • سپس برای سفارش سقف کشسان تبریز باید ابعاد دقیق را اندازه گیری کنید.

به منظور دریافت مشاوره جهت انتخاب و سفارش سقف کشسان در تبریز می توانید با شماره 02177523898 در سایت کارانا تماس بگیرید. پس از ثبت سفارش، سقف مورد نظر شما در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.

سفارش سقف کشسان در تبریز
سقف کشسان طرح اسلیمی

اجرای سقف کشسان در تبریز

پس از سفارش سقف کشسان در تبریز، برای اجرای آن بهتر است به متخصصان مربوطه مراجعه کنید. به این دلیل که برای اجرای سقف کشسان تبریز باید از وسایل ویژه استفاده کنید، نصب آن توسط افراد عادی توصیه نمی شود و ممکن است به سقف کشسان آسیب برساند. به منظور اجرای سقف کشسان تبریز باید مراحل زیر را طی کرد:

  • ترمیم سقف زیرین: قبل از نصب سقف کشسان در تبریز ابتدا باید سقفی که قرار است، روی آن نصب شود را ترمیم کنید. در صورتی که بر آمدگی یا تو رفتگی در سقف ایجاد شده است باید آن را برطرف کرد. زیرا پروفیل های آلومینیومی برای نصب این سقف ها باید سطح زیرین صاف داشته باشند.
  • نصب ریل های آلومینیومی: این ریل ها به منظور نگه داری صحیح و هم تراز قطعات آن با یکدیگر استفاده می شود. ریل های آلومینیومی در ارتفاع یکسانی از سقف نصب می شوند که در صورت بزرگ بودن سقف، به شکل مربع های منظمی نصب خواهند شد.
  • نصب وسایل روشنایی: به منظور جلوه بهتر سقف کشسان معمولا از لامپ ها و وسایل روشنی مختلف استفاده می شود. بدین منظور از لامپ با رنگ های مختلف استفاده می شود. این نوع نورپردازی، به نورپردازی از پشت معروف است که جلوه زیبایی به سقف کشسان تبریز می دهد. همچنین سکوهایی را برای نصب سیستم های دیگر مانند هشدار دود به سقف اصلی وصل می کنند.
  • گرم کردن پارچه سقف: پس از آماده سازی سطح زیرین سقف، باید پارچه سقف را روی آن بکشید که بدین منظور از حرارت استفاده می شود. با استفاده از هیترها و بخاری های گازی ویژه، به پارچه حرارت داده و آن را روی سقف می کشند.
  • نصب سقف کشسان در تبریز: برای نصب سقف به جت هیتر، کاردک، نوار چسب آلومینیومی، متر، تراز سقف و گیره های نگهدارنده استفاده می شود. پس از نصب نوبت به تمیز کاری سقف ها و درزگیری آن ها می شود.
سقف کشسان تبریز با طرح آسمان
سقف کشسان با طرح غروب آسمان در اتاق

قیمت سقف کشسان تبریز

قیمت سقف کشسان در تبریز با توجه به طرح، ابعاد، کیفیت و نوع آن متفاوت است. انواع متفاوتی از سقف شامل، سقف سه بعدی، سقف لاکر یا آیینه ای، ترنسپرنت، چاپی و برلیانت وجود دارد که قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت است. بطور کلی قیمت سقف کشسان تبریز به عوامل زیر بستگی دارد. همچنین به منظور خرید سقف کشسان تبریز با قیمت مناسب تر بهتر است به صورت آنلاین سفارش دهید.

نوع پارچه و جنسمتراژ مورد استفاده
نورپردازی مورد استفادهمدل و طرح سقف

سقف کشسان در تبریز برای چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

سقف کشسان تبریز را می توان برای مکان های مختلف استفاده کرد. هر کدام از این سقف ها، دارای طرح ها و ویژگی های مختلف است. در ادامه انواع سقف کشسان تبریز را بررسی کرده ایم.

سقف کشسان در تبریز برای اداره
سقف کشسان در تبریز برای اتاق

سقف کشسان برای اتاق در تبریز

اتاق ها یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده از سقف کشسان است که در آن می توان انواع طرح ها را با توجه به دکوراسیون آن استفاده کرد. به ویژه برای اتاق کودکان می توان طرح های کودکانه را انتخاب کرد. با توجه به اینکه فضای اتاق باید آرام و دلنشین باشد، بهتر است طرحی را انتخاب کنید که این امر را بهتر انتقال دهد.

سقف کشسان در تبریز برای اتاق
سقف کشسان در طرح هندسی برای اتاق

سقف کشسان برای مراکز بهداشتی در تبریز

سقف کشسان در تبریز را برای مراکز بهداشتی مانند بیمارستان ها، درمانگاه ها، مطب و داروخانه می توان استفاده کرد. به دلیل اهمیت رعایت بهداشت در این مراکز، استفاده از این نوع سقف ها بهترین گزینه ممکن است. زیرا به راحتی تمیز شده و در مقابل رطوبت مقاوم هستند. همچنین می توان با انتخاب طرح های روشن و نورپردازی مناسب، نوردهی را نیز بهبود داد.

سقف کشسان در تبریز برای استخر

با توجه به رطوبت بالای محیط استخر، استفاده از این سقف ها بهترین گزینه ممکن است. سقف کشسان در تبریز را می توان در طرح هایی مانند حیوانات دریایی و یا اقیانوس برای استخر سفارش داد که همخوانی مناسبی با محیط دارد.

سقف کشسان در تبریز برای استخر
سقف کشسان با طرح آسمان در استخر

سقف کشسان در تبریز برای مراکز اداری و تجاری

یکی از مکان های که اخیرا در آن استفاده از سقف کشسان در تبریز تقاضای زیادی پیدا کرده است، مراکز اداری و تجاری است. در مراکز تجاری مانند مراکز خرید، استفاده از این سقف ها ضمن بهبود محیط، به جذب مشتری بیشتر نیز کمک می کند. همچنین در اداره ها استفاده از این سقف ها در بهبود روحیه کارکنان و در نتیجه راندمان آن ها موثر است.

سوالات متداول

قیمت سقف کشسان در تبریز چقدر است؟ چگونه می توان سقف کشسان تبریز را سفارش داد؟

قیمت سقف کشسان با توجه به جنس، طرح و متراژ مورد استفاده متغیر است. می توانید برای سفارش و استعلام قیمت با شماره 02177523898 تماس بگیرید.

سقف کشسان در تبریز را برای چه مکان های می توان استفاده کرد؟

با توجه به جنس این سقف ها می توان از آن ها برای منازل، ادارات، مراکز بهداشتی و مراکز تجاری استفاده کرد.

مقالات مرتبط با سقف کشسان در تبریز:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *