کناف راهرو

کناف راهرو
This gif contains contact information

کناف راهرو ورودی از جمله انتخاب های کاملا سازگار با اصول فنگشویی می باشد که جلوه منحصر به فردی را ایجاد می کند. علاوه زیبایی ظاهری، نظم ایجاد شده با این شیوه تزئین و استفاده از تایل های گچی طرح دار و ساده از مهم ترین مزایای و دلایل کاربرد آنها به شمار می رود. کارانا دکور؛ ارائه دهنده انواع سقف کناف در ادامه طرح کناف برای سقف راهرو ورودی منزل با مدل های جدید و لوکس را ارائه خواهد داد.

کناف راهرو

بهترین طرح کناف برای راهرو

بر اساس اصول فنگشویی ورودی ساختمان ها و نوع تزئینات و چیدمان به کار رفته در آنها اهمیت بسیار زیادی بر میزان انرژی مثبت در محیط دارد. به همین دلیل لازم است در ورودی منزل و محیط های کاری به تمام جوانب آن از جمله تزئیات به کار رفته در سقف توجه شود. روش های مختلفی برای دیزاین و طراحی راهروها وجود دارد که از پرطرفدارترین آنها می توان به استفاده از انواع سقف کاذب و تایل های گچی اشاره نمود. کناف راهرویی که در انواع مختلف ثابت و متحرک اجرا میشود، جلوه ای کاملا مدرن را در ورودی ایجاد نموده و می توان نورپردازی های حرفه ای را بر روی آنها اجرا نمود.

کناف راهرو ورودی

به دلیل مزایای بسیار زیاد این تایل های گچی، استقبال بالایی از آنها در صنعت طراحی داخلی بوجود آمده و در حال حاضر شاهد تنوع بسیار در طرح و مدل آنها هستیم. اما نکته مهم این است که، عدم توجه به سازگاری طرح کناف راهرو با نوع راهرو منزل و محیط اداری در نهایت می تواند به نتیجه ای کاملا عکس منتهی شود. به همین دلیل لازم است موارد زیر را در انتخاب طرح و مدل های آنها مد نظر قرار دهید:

طرح جدید کناف راهرو

کناف سقف برای راهرو باریک

در حالت کلی راهروها در معماری باریک تر از سایر بخش های ساختمان در نظر گرفته میشوند و کاربرد آنها تنها برای عبور و مرور بین سایر بخش ها می باشد. استفاده از طرح های غیر استاندارد در تزئین این نوع سقف می تواند باعث دلگیرتر شدن فضا شود و احساس ناخوشایندی را در افراد ایجاد کند. به همین دلیل بهتر است کناف سقف راهرو باریک، طرح کشیده و مستطیلی داشته باشد. اجرای این طرح ها به دلیل محدود بودن فضا با چالش هایی مواجه بوده و نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد.

کناف سقف برای راهرو باریک

استفاده از طرح های مستطیلی و کشیده از کوچک جلوه دادن راهرو تا حد زیادی جلوگیری می کند. علاوه براین، نوع نورپردازی و نورمخفی های استفاده شده در کناف سقف راهرو ورودی منزل و غیره اهمیت زیادی دارد. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، لامپ های ال ای دی کوچک به صورت نورمخفی باعث میشود تا فضای راهروهای باریک بزرگتر و دلبازتر جلوه کنند.

طرح های جدید کناف برای راهرو

راهرو اتاق خواب

با توجه به سبک دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان، مدل و طرح کناف راهرو اتاق خواب متفاوت می باشد. علاوه بر طرح های کشیده و مستطیلی که بیشترین کاربرد را در راهروها دارند، از طرح های منحنی و دایره ای نیز می توان برای اتاق خواب استفاده نمود. به عنوان مثال، در عکس کناف بری سقف راهرو که در ادامه مشاهده می کنید، منحنی های ایجاد شده در کنار نور مخفی جلوه زیبایی را ایجاد کرده است. این مدل و طرح های منحنی بیشتر برای راهروهای بزرگ کاربرد داشته و برای راهروهای باریک گزینه خوبی نمی باشند.

کناف سقف راهرو ورودی اتاق خواب ها

علاوه بر طرح و مدل، رنگ به کار رفته برای کناف راهروی اتاق خواب ها نیز اهمیت دارد. به عنوان مثال می توان از کناف های کرم و قهوه ای روشن در کنار رنگ طلایی برای کناف سقف ورودی اتاق خواب ها استفاده نمود. رنگ به کار رفته باید کاملا با سبک طراحی داخلی و المان ها و وسایل به کار رفته در آن سازگار باشد.

کناف راهرو اتاق خواب کرم رنگ

راهرو اداری

طراحی داخلی بخش های اداری مانند منزل اهمیت زیادی دارد و با توجه به کاربرد زیاد راهروها به عنوان اتصال دهنده بخش های مختلف به هم، تزئین سقف آن مهم است. با توجه به نوع کاربردی محیط های کاری و اداری، از دو نوع کناف های ثابت و متحرک در راهروی سقف استفاده میشود. نوع متحرک این تایل ها از نظر طرح و مدل تنوع زیادی ندارد، اما به دلیل پنهان سازی تاسیسات و کابل و سیم های متعدد روی سقف کاربرد زیادی پیدا کرده اند. همچنین می توان برای کل محیط هم از طرح کناف مغازه و اداره استفاده نمود.

کناف راهرو اداری

در شرایطی که زیبایی محیط اهمیت زیادی دارد، از تایل های ثابت با مدل های مدرن و کلاسیک بر روی سقف راهروها استفاده میشود. همچنین می توان از طرح های دلخواه از قبیل نام برند و لوگو و المان های متناسب با کسب و کار نیز بر روی سقف در کنار تایل های گچی استفاده کرد.

مدل مدرن کناف راهرو اداری

مدل های مدرن کناف سقف راهرویی طرح دار

مدل کناف راهرو ورودی منزل و تجاری در دو گروه کلی ساده و طرح دار تقسیم بندی میشوند. نوع ساده آنها به صورت طرح های مستطیلی و منحنی و دایره با نورپردازی اجرا میشود. به همین دلیل در محیط هایی با سبک های مدرن و کلاسیک در متراژهای بزرگ و کوچک می توان از آنها استفاده نمود.

مدل های مدرن کناف سقف راهرویی طرح دار

مدل کناف راهرو سالن پذیرایی و اتاق خواب و محیط هایی که لوکس بودن اهمیت زیادی دارد، به صورت طرح دار اجرا میشود. در عکس نمونه طرح دار این تزئیات روی سقف را می توانید مشاهده کنید. در اغلب موارد طرح های مستطیل در اطراف قرار گرفته و در قسمت مرکزی از طرح های مدرن و کلاسیک و سنتی می توان استفاده نمود. البته در اجرای کناف سقف سالن محدودیت ها کمتر است.

کناف ورودی طرح دار

قیمت کناف سقف راهرو

در نرخ گذاری و تعیین قیمت کناف برای سقف راهرو ورودی و اتاق خواب و غیره عوامل متعددی نقش دارند. طرح و مدل، متراژ و ابعاد راهرو، نوع تایل ها، رنگ بندی و جنس رنگ به کار رفته بر روی آنها و ثابت یا متحرک بودن تایل همگی بر قیمت ها تاثیرگذار می باشند. علاوه براین، تایل های وارداتی تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار گرفته و به همین دلیل قیمت ها با تغییر مواجه می باشند. برای استعلام قیمت می توانید با گروه کارانا تماس بگیرید.

قیمت کناف سقف راهرو

اجرای جدیدترین مدل سقف کناف راهرو

برخلاف سقف اتاق و سالن پذیرایی و اشپزخانه، راهروها مترژ و عرض بسیار کمی دارند و اجرای هر نوع کناف در راهروها نیاز به مهارت دارد. انتخاب طرح های نامناسب در کنار اجرای غیر استاندارد آنها می تواند خسارت های زیادی را به همراه داشته باشد. به همین دلیل کارانا اجرای جدیدترین مدل های کناف سقف راهرو را توسط گروهی از افراد حرفه ای و با تجربه ارائه می دهد. این مجموعه قبل از انتخاب مدل مشاوره رایگان ارائه داده و با بررسی محیط نصب در نهایت طرح های استاندارد و کاملا شیک و جدید را با قیمت مناسب اجرا می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان و مشاهده نمونه کار می توانید از طریق راه های ارتباطی پایین صفحه با کارشناسان کارانا تماس بگیرید.

اجرای جدیدترین مدل سقف کناف راهرو
جدیدترین مدل های سقف کناف راهرو
طرح نوشته کناف راهرو ورودی
نورپردازی سقف کناف راهرو
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط با کناف راهرو: