دوره های تخصصی آموزشی برند کارانا#آكادمي_كارانا #ويژگي_شركت_درآكادمي_كارانا *دريافت امتياز عامليت فروش *برخورداري از تخفيفات ويژه در خريد متريال *برخورداري از جوايز تشويقي در سفارشات *دريافت گواهي پايان دوره *ارجاع پروژه به گروه هاي نصب دوره ديده ‏@karanasky ‏instagram:@karanasky ‏www.karanasky.com 09123351660 09123582231 02122575047 02122575109 حضور در این دوره ها برای متقاضیان اخذ نمایندگی کارانا الزامی می باشد
اکیپهای فنی متقاضی برای آموزش انواع سقفهای کشسان و آسمان مجازی می توانند با گذراندن دوره و دریافت مدرک ؛ از تخفیفات ویژه در خرید مواد اولیه برخوردار شوند .

تماس با ما

آموزش نصب سقف کشسان باریسول
شرکت کارانا به منظور ارتقا سطح توانایی های نمایندگان و عوامل فروش و همچنین گروه های فنی نصاب اقدام به برگزاری دوره های مدون آموزشی نموده است که در پایان هر دوره مدرک گواهی پایان دوره پس از آزمون نهایی ارائه می شود .
یکی از متدهای نسبتا جدید در طراحی داخلی سقف کشسان است که فضایی متفاوت را در سقف بوجود می آورد. استفاده از یک سقف ساده در کنار کفپوش های زیبا و دیوارپوش های خیره کننده یک جلوه آشفته و ناهماهنگ را ایجاد می کند. همچنین گاهی استفاده از سقف های گچ کاری شده هزینه های زیادی به دوش افراد می گذارد. دراین میان سقف های کشسان راه حل خوبی برای زیباسازی محیط همراه با قیمت مقرون به صرفه هستند. امکان هرگونه نورپردازی، طرح و رنگ های متنوع، قابلیت چاپ تصاویر مورد علاقه مشتریان همگی موجب می شوند تا آسمان مجازی محبوبیت زیادی داشته باشند.سقف های کشسان در بیمارستان ها به دلیل مقاومت سقف های کشسان در برابر آب، کلر، بخارهای گازهایی مانند فرمال، اتر و تری کلرواتیلن می توان از آنها به راحتی در محیط های بهداشتی و درمانی مانند بیمارستان ها و آزمایشگاه ها استفاده کرد. همچنین آنتی باکتریال بودن این سقف ها مزیت دیگری است که آنها را برای مکان هایی مانند اتاق های عمل مناسب کرده است. عامل دیگری که باعث استفاده از سقف کشسان کارانا در بیمارستان ها می شود بحثی روانشناسی است. افرادی که به بیمارستان مراجعه می کنند معمولا به دلیل بیماری خود یا نزدیکانشان دچار استرس و نگرانی هستند. سقف های کشسان با نورپردازی آرام و دلنشین به همراه تصاویر ارامش بخشی که بر روی خود دارند می توانند کمی از این تشویش بکاهند. با توجه ویژگی های منحصر به فرد سقف کشسان و زیبایی فوق العاده آنها احتمالا تا سال های آینده نیز رقیبی نخواهند داشت و در ایجاد نماهای دکوراتیو حرف اول را خواهند زد. در این بخش به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم.
این سیستم نوین سقف کاذب ترکیبی از عکسهای تصویربرداری شده از آسمان و درختان می باشد که بصورت تایلهای مربع شکل و با استفاده از ورقهای طلقی مخصوص در شبکه های استاندارد سقف کاذب قرار می گیرند و با نورپردازی از پشت سطح تصویر ؛ جلوه ای زیبا از آسمان را روی سقف ایجاد می کنند . این سیستم علاوه بر زیبایی خواص متعددی دارد که برخی از مهمترین این خواص عبارتند از: 1 – ایجاد آرامش و کاهش استرس در بیننده 2- بالا بردن کارایی یا راندمان کاری 3- بالا بردن نشاط و روحیه بیمار 4- بالا بردن آستانه عصبانیت و خستگی در افراد همه ما انسانها از تماشای طبیعت و مناظر زیبای آن برداشت درونی متفاوتی داریم اما در مورد تماشای منظره زیبای آسمان تمامی ما هم نظر می باشیم و با تماشای آسمان زیبا احساس آرامش می کنیم و با تمام وجود لذت می بریم . هدف شرکت ما ایجاد ارتباطی مجدد میان انسان شهرنشین با طبیعت و آسمان زیبا می باشد و با آوردن این زیبایی به داخل محیط کار- درمان و زندگی تلاش می کنیم این حس را به مشتریان هدیه کنیم . استفاده از آسمان مجازی در محیطهایی که افراد ساعات زیادی (بیش از 4 ساعت ) بصورت مداوم در آن سپری می کنند توصیه می شود.