معرفی کارانا
برند بین الملی کارانا ، یکی از معدود برندهای معتبر محصولات و خدمات مهندسی و ساختمانی در جهان می باشد که در کشور سوئیس به ثبت رسیده است.در حال حاضر محصولات این برند جهانی به اقصی نقاط جهان صادر شده و به علت داشتن نو آوری در طراحی ، کیفیت بالا و خدمات کامل ، همواره موردتوجه مهندسان ، معماران و طراحان بوده است.

شرکت آسمان مجازی کارانا با ایجاد تحولی جدید درنمای داخلی سقف ساختمان ها تصویری جذاب با زیباییمتحیر کننده و محیطی سالم و با نشاط بوجود می آورد.ابعاد مختلف و زاویه پذیر بودن محصولات آن را به یک پیشنهاد ایده آل برای معماران و طراحان برای استفاده در فضای داخلی، اماکن تجاری، شرکت های بزرگ، منازل و مکان های عمومی تبدیل ساخته است.

منشور اخلاقی
بیشتر از 7 سال از ورود محصولات برند کارانا به بازار ایران سپری شده و فراز و نشیبهای فراوانی را در این مدت تجربه کرده ایم . نگاه ما به محصولاتمان همیشه بر محور اصالت کالا و کیلیفت بالای آن بوده و قیمت تمام شده تولید نیز به تبع این حساسیت ؛ برای ما از اولویت دوم برخوردار بوده است . این درحالیست که محصولات متفرقه در بازار متاسفانه به دلیل توجه به کاهش قیمت برای کسب سهمی از این بازار ؛ از مواد اولیه بدون کیفیت و نیز روشهای اشتباه در تولید استفاده می کنند و نتیجه آن آسیب دیدن این صنعت جوان در دیدگاه مشتریان می باشد . علیرغم این اتفاق نا میمون در این صنعت ؛ برند کارانا همچون گذشته بر عهد خود پایبند بوده و از کیفیت کالای خود نکاسته است که نتیجه آن ورود محصولات این برند به کشورهای ترکیه ؛عراق ؛ آذربایجان و ..بوده و سهم کوچکی در ارزآوری برای مملکت عزیزمان داشته است .

مجوزها و افتخارات